Dlaczego Hannah?

Jestem jej idolką i prawde mówiąc wiem o niej dużo więcej niż o innych telewizyjnych gwiazdach.Uważam, że jest ambitną aktorką i prezentuje to co powinno być osiągalne dla każdego człowieka. Czyli wspaniała praca, w której może się realizować i nieźle z tego żyć.

Pięć słów o mnie...

Mam 12 lat i mieszkam w Mysłowicach. Oprócz Hannah Montana i tworzenia bloga interesuje mnie Ju-jitsu , w którym odniosłam pierwsze sukcesy po za uprawianiem sztuki walki jeżdze na rowerze i rolkach. Ostatnio spróbowałam Powerkiting.

Nasza banda

W naszej bandzie są dwie osoby ja i mój kolega Przemek B. Ja zajmuję się prawie wszystkim, czyli dodaję wszystkie wpisy, edytuje wygląd strony jak i stawiam pierwsze kroki w języku HTML. Przemek jest grafikiem i zajmuje się blogiem od strony informatyczno-technicznej. Chociaż wkrótce sama będę się tym zajmować.

lip 22

Zaczynamy

Nowy fun page o Hannah Montana.Nasz bloog będzie cały czas poświęcony na temat Miley i Hanie.Jestem jej wielbicielką od dzieciństwa i nigdy nie opuściłam ani jednego odcinka.Choć co prawda nie znam jej ,ale w przyszłości bardzo chciałabym ją poznać i być jej najlepszą przyjaciółką.Będę starała się oto, aby przekazać wam moją  całą wiedzę o Miley i Hanie.Jak i za równo będę korzystałą z innych stron internetowych

Categories: Główna

One Response so far.

  1. Natka pisze:

    Twój blog naprawdę jest bardzo fajny i czekam na nowe wiadomości. Zapraszam na moją stronę http://www.hannah.yum.pl

Leave a Reply


Popular Posts

Zaczynamy

Nowy fun page o Hannah Montana.Nasz bloog będzie ...

Odc.16 Wizyta ciotki...

Derektor szkoły odchodzi i na jego stanowisko będzie ...

Odc.15 Ktoś więcej...

Miley dostaje role w serialu Szkoła Zombi.Niestety ale ...

Nie chcę być...

Nasza gwiazda po mału się odwraca od nas. ...

Miley ma krótkie...

Miley obcieła włosy !!!. Dla mnie to szok ...